Jmenuji se Běla Kubíčková. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. 

Jako druhou vysokou školu jsem si vybrala tříleté studium speciální pedagogiky, kde jsem se stala etopedem - specialistou na poruchy učení, chování, návykové chování apod. Mám bohatou praxi s prací s dětmi všech věkových kategorií, poskytuji i párové terapie dospělým. 

Další studium jsem věnovala kineziologii One Brain v letech 2007-2010.

Poté jsem se začala zabývat kraniosakrální terapií opět formou studia, mám hotové 4 stupně i se somatoemocionálním uvolněním, což je dle mého názoru nedílná součást kraniosakrální terapie. 

Další školení a kurzy přibývaly společně s prohlubováním mých zkušeností díky práci s lidmi a neustále se dále vzdělávám. 

Pracuji s dospělými, adolescenty i dětmi. Snažím se vytvořit lidem prostor pro relaxaci, uvolnění, uzdravení či pochopení něčeho, co je pro ně důležité, pokud to oni sami chtějí. Jsem vždy v souladu s přáním klienta. 

Pracovně jezdím cca jednou týdně do Mohelnice, taktéž provádět terapie. 

Mimo tuto oblast se zabývám  překlady a tlumočením do/z německého jazyka, poskytuji soukromou výuku i výuku formou kurzů pro firmy. 

Vytvářím didaktické pomůcky, studijní materiál a slovníky pro firemní kurzy. Pravidelně provázím zahraniční klientelu po krásách Olomouckého regionu. Poskytuji tlumočnické služby českým firmám v zahraničí. 

 

Můj pes Aaron

 


TOPlist